Автор

author

Професійний фотограф Кітура Богдан Богданович запрошує Вас у галерею своїх робіт. До Вашої уваги представлені професійні фото роботи у жанрах: весільне фото, фотопортрет, художнє фото.

Разом з Вами ми створимо образи, враховуючи Ваш стиль та побажання.

Окремої уваги заслуговує жанр весільної фотографії. Весільні фото залишаться приємним спогадом про Ваше свято на довгі роки. Переглядаючи весільні фотографії, Ви будете ще раз переживати казкові миті цієї події. Щоб весільні фото змушували Вас усміхатись ще довгі роки, Вам необхідно уважно та відповідально поставитись до вибору професійного фотографа на весілля. Послуги професійного весільного фотографа потрібно відрізняти від аматорської зйомки цифровою мильницею з великою кількістю мегапікселів. В арсенал професійного фотографа зазвичай входить декілька змінних об’єктивів, дорога професійна фото камера та аксесуари. Послуги фотографа з весільного фото не обмежуються роботою на час свята, після весілля необхідно відсортувати та відредагувати найбільш вдалі весільні фото, котрі можна помістити у весільний альбом.

Художнє весільне фото може зберегти не тільки сам момент урочистості, але й підготовки до весілля – весільну історію. Професійний фотограф на весілля Богдан пропонує ексклюзивну послугу по організації передвесільної фотосесії, на котрій весільне фото буде відзнято перед початком самої церемонії, з використанням професійного обладнання та аксесуарів. По Вашому бажанню весільне фото може бути доповнено фотосесією прогулянки в парку, де професійний фотограф зробить весільні фотографії на природі, на фоні озера, квітів. Приклади робіт по весільному фото Ви можете переглянути в галереї.

Фотозйомка проводиться в професійному форматі RAW та обробляється (корекція кольору, ретуш і т.д.) з подальшим записом на DVD у зручному для Вас форматі. На диску будуть зібрані вибрані Вам фото у спеціально розробленій упаковці.